Naše služby

Poskytujeme tu nejlepší péči a vytváříme prostředí, ve kterém se budou děti i rodiče cítit příjemně.

AKUTNÍ OŠETŘENÍ

V případě akutního onemocnění nás nejdříve kontaktujte telefonicky, ideálně mezi 8. a  9. hodinou, resp. ve středu mezi 13. a 14. hodinou. Po telefonické konzultaci, bude-li to nutné, domluvíme přesný čas vyšetření.

KOJENECKÁ PORADNA

Kojenecká poradna je součástí systému preventivních prohlídek. Probíhá po předchozí domluvě v konkrétní čas, vždy tak, aby nedošlo ke kontaktu s nemocnými pacienty.

Přijetí novorozence do naší péče si domluvte s předstihem ještě před porodem, první prohlídku pak v den propuštění z porodnice.

Další prohlídky provádíme dle platné vyhlášky ve věku 2 týdny, 6 týdnů a poté 3, 4 - 5, 6, 8, 12 a 18 měsíců, ev. v případě potřeby.

PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY

Preventivní prohlídky probíhají vždy po telefonické domluvě.

K preventivní prohlídce s sebou noste očkovací průkaz a moč.

Při převzetí nového pacienta do péče provádíme vstupní prohlídku. Další prohlídky provádíme dle platné vyhlášky ve věku 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 let.  Před dosažením 19 let věku je naše péče uzavřena výstupní prohlídkou.

OČKOVÁNÍ

Provádíme očkování dle platného očkovacího kalendáře. Po aplikaci očkování je nutno počkat půl hodiny v čekárně. 

Na přání rodičů provádíme také volitelná nepovinná očkování (zpoplatněno dle aktuálního ceníku). Očkování je nutno objednat dopředu z důvodu dodání očkovací látky.

SPECIALIZOVANÉ PROHLÍDKY

V případě potřeby provádíme (po telefonickém objednání) prohlídky pro účely přijetí ke studiu, dětských táborů, brigády, zahájení výcviku autoškoly apod. 

Potvrzení a vyplněné formuláře zpravidla nevydáváme na počkání. Většinu potvrzení vydáváme na námi vyhotoveném formuláři.

Vydávaná potvrzení jsou zpoplatněna dle aktuálního ceníku

HOMEOPATIE

V případě zájmu vám kromě klasické léčby můžeme doporučit i vhodná homeopatika. 

RODINNÁ TERAPIE PSYCHOSOMATICKÝCH PORUCH

Zastávám názor, že zdraví člověka souvisí s jeho duševním stavem a životními okolnostmi (vztahy v rodině, ve škole, s kamarády, ...). Pokud máte zájem, mohu vám nabídnout rodinnou terapii psychosomatických poruch. Jsem frekventantem posledního ročníku čtyřletého psychoterapeutického výcviku Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci.